• Profesyonel Ekip
  ve Ekipman İle
  TANITIM
  FİLMİNİZ
  HAZIR!
 • Klibiniz İçin
  Müzisyen Yönetmen
  İle Çalışın
  MÜZİK
  KLİBİNİZİ
  ÇEKİYORUZ.
 • 3..2..1..
  Çekiyoruz..
  MARKANIZ
  İÇİN
  ETKİLEYİCİ
  FİLMLER

HOŞGELDİNİZ

Müşteri adaylarınızın sizleri ve ürünlerinizi sayfalarca döküman okumadan kolayca tanıması harika olmaz mıydı? Bazen müşterilerinize gönderdiğiniz sunum dosyası ya da mailleriniz yeterli olmayabilir ve sizi anlatamayabilir. Onlara kendinizi hem görüntü hem de ses eşliğinde anlatın...

HEMEN ARAYIN 212 280 83 87
WHATSAPP 538 388 70 98

HAKKIMIZDA

15 yıldır yüzlerce markaya gerek tasarım gerekse video prodüksiyonları konusunda hizmet veren ekibimiz uygun fiyata maksimum verimlilik ile sizlere hizmet sunmayı hedefliyor.

Genel olarak odaklandığımız yegâne unsur “karizma”dır. Her markanın kendine has bir karizması olması gerektiğini düşünerek bu bağlamda çalışmalar yapmaktayız.

İşimiz çirkini bile güzel gösterebilmektir.

15 senelik tecrübemizle size özel hazırlayacağımız bu filmler müşterilerinize kalite ve güven hissi üretecektir. Böylelikle satışını yapmaya çalıştığınız ürün ve hizmetler etkileyici ve kolay algılanacaktır.

Çok büyük bütçelere ihtiyaç duymadan kolay ve etkili tanıtım filmleri çekmekteyiz.
Yazı ile anlatamayacağınız birçok detayı görsel ve işitsel olarak müşterilerinize aktarmanız için her zaman yanınızda bulunacak olan ekibimiz ile çalışmak markanıza özgüven getirecektir.

Rakamlar İle Biz

100

'lerce Mutlu Müşteri

1.000

'lerce Yeni Proje

100.000

'den Fazla Kahve

Tanıtım Filmi

3 - 5 dakikalık bu filmler pazarda rakiplerinizden ayrılmanızı sağlayacak ve müşterilerinizde de kalite algısı oluşturacaktır. Deneyimli Mühendisimiz eşliğinde sektörel araştırma ve tanıtım için özel detaylar senaryolaştırılan tanıtım filmleri fabrikanızdan etkileyici görüntüler ve karizmatik dublaj ile kurgulanır. Sosyal medya hesaplarınızda yayınlanabilir veya fuarlarda ziyaretçilerinizi etkileyebilirsiniz.

Müzik Klibi Çekimi

Klip çekmek müzik bilgisi gerektirir! Müzisyen yönetmenlerle çalışmak önemlidir. Dinleyiciniz ile şarkınızın görsel bir bağ kurmasını hedefliyoruz, müzik ve aranje bilgimiz ile video kurgu bilgimizi birleştirip görüntülerin şarkı ile mükemmel uyum içerisinde dinleyicinin görme duyusuna hitap etmesini sağlıyoruz.

Sosyal Medya ve Youtube Videoları

Youtube kanalınız için ya da diğer sosyal medya platformlarında müşterilerinize her ürününüzü detaylı bir şekilde anlatabilirsiniz. Kutu açılım videoları, video kullanım kılavuzları, hizmet içerikleri ve diğer tüm tanıtımlarınızı çekiyor ve bunları internette yayınlıyoruz.

Reklam filmi

40 - 60 saniyeden oluşan bu videolar, efektif ve hızlı bir biçimde hedef kitlenize istediğiniz mesajı verecektir. İster animasyon şeklinde isterseniz kamera çekimleri ile ürün ve hizmetlerinizi tanıtalım.

Organizasyon çekimleri

Festival, fuar, konser gibi organizasyonlarınızın hikâyelerini çekiyoruz ve en güzel sahnelerden oluşan izleyiciyi sıkmayacak enerjik filmler hazırlıyoruz.

Dublaj ve Seslendirme

Dikkat çeken ve güvenilir bir ses tonu ile markanızın tanıtılması harika olmaz mıydı? Yerli ve yabancı dublaj sanatçılarımız ile filmlerinize istediğimiz duyguyu izleyiciye aktarmaktayız.

Aeroto
Tanıtım Filmi

Bursa'da 2500 metrekare kapalı alanda Porshe, Renault, Toyota, Ford gibi uluslararası firmalara hizmet veren fabrika için çektiğimiz, seslendirme ve kurgusunu da üstlendiğimiz tanıtım filmi projesi.

Aklım Başıma Sonradan Gelir
Klip Çekimi

Alphan Kurtoğlu'nun son tekli çalışması için çektiğimiz Ortaköy, Bebek Sahili, Hisar ve Stüdyoda da performansını çektiğimiz müzik klibi.

Oilive
Ürün Tanıtım Videosu

Daha önceden marka imajını da yaptığımız bitkisel yağlar üreten Oilive markasının Aspir Yağı için hazırladığımız ve sosyal medya da yayınlanmak üzere hazırladığımız ürün premier videosu.

İLETİŞİM

Uygun Maliyet Koşulları İle Tanıtım Filminize Ulaşmak Çok Kolay!
Bize Hemen Ulaşın

Merkez
Lale Sokak Numara: 1 Levent/İSTANBUL

Stüdyo
Sakarya Cad. No.30 Adapazarı/SAKARYA

İsim Soyisim *

Email Adresi *

Telefon Numarası *

Mesajınız *